Słuchaj Trendy w telefonie

Trendy Radio App
Telefon

Sukces terytorialsów w armwrestlingu 23 Kwietnia 2019

Braterski sukces sportowy żołnierzy 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej im. płk. Łukasza Cieplińskiego ps. „Pług” w „Armwrestlingu”.  Bracia Adrian i Damian Biega to najsilniejsi zawodnicy w Armwrestlingu, którzy przywieźli z XIX Mistrzostw Polski w siłowaniu na rękę po dwa medale. Turniej odbył się w dniach 7 – 8 kwietnia br. w Warszawie. Adrian w kategorii mężczyzn – Junior do lat 21 w wadze do 80 kg, na prawą i lewą rękę zdobył Mistrzostwo Polski i przywiózł dwa złote medale. Damian w kategorii mężczyzn – Junior do lat 21 w wadze do 70 kg, na lewą i prawą rękę  zdobył mistrzostwo i wicemistrzostwo Polski wygrywając złoty i srebrny medal. Niebawem bo już 14 maja reprezentować będą Polskę na Mistrzostwach Europy w Grecji.Obydwaj bracia od 5 lat uprawiają dyscyplinę sportową Armwrestling. Przez te kilka lat w sumie zgromadzili na swoim koncie wiele medali: złote, srebrne i brązowe Mistrzostw Polski, Pucharu Polski, Mistrzostw Polski Południowej, Międzynarodowego Turnieju na Słowacji, Pucharów Podkarpacia i wielu innych turniejów. W sumie w tym krótkim czasie bracia Biega zdobyli blisko 40 medali i 15 pucharów.