facebook
Android Tendy Radio Player
     POSŁUCHAJ NAS ONLINE  |

logo

play
MANIC STREET PREACHERS

WYBIJAMY TRENDY BRZMIENIE NA 101,9 i 95,2 fm.

Alan B. skazany za brutalne pobicie

« Aktualności 532 12 lutego 2018r. o 18:13

Jest wyrok w sprawie brutalnego pobicia 30-latka spod Sanoka. Do zdarzenia doszło 10 czerwca 2017 roku. Alan B. wraz Andrzejem L. spotkali się nad Sanem przy ulicy Traugutta i pili alkohol. Nie znali się wcześniej. Doszło między nimi do kłótni, która zakończyła się pobiciem 30-latka przez mieszkańca Grabownicy Starzeńskiej. Mężczyzna zostawił go w pobliskich krzakach. Nad ranem natknął się na niego przypadkowy przechodzień, który wezwał pogotowie. Poszkodowany trafił do sanockiego szpitala i mimo pomocy zmarł dobę później. Według ustaleń przyczyną śmierci 30-latka był uraz głowy.

Oskarżony nie przyznał się do winy. Twierdzi także, że do bójki nie doszło. Zebrane dowody przez prokuraturę były wystarczające, by oskarżyć go o ciężki uszczerbek na zdrowiu skutkującego śmiercią. Mężczyzna został skazany na 9 lat więzienia i 10 tysięcy złotych nawiązki dla rodziców ofiary.

zdjęcie_12377
Ilość komentarzy: 1

Komentarze czytelników

  • # Alan B.

    napisał 23 lutego 2018r. o 17:18. ID autora: dcb158dcc0.

    Oceń

    0

    Powinni go spalić żywcem. Brak wojny domowej? Brak wojny światowej? może Brak gwiezdnych wojen.? Nie wiem co może myśleć taka osoba ale nic nie usprawiedliwia Alana B. Dla Alana B. - byka z jaskini czas stanął w miejscu. Alan B. jeszcze żyje w czasach kiedy o ogień przyszło walczyć, kiczowaty burak nigdy nie zszedł z drzewa. Ciekawi minie kim są jego rodzice? Nie chciałem obrazić rośliny: burak oraz zwierzęcia: byk porównaniem ich z osobą Alan B. Współczuje rodzicom Andrzeja L. To straszne kiedy na świecie ludzie walczą o terytoria idee o pamięć (podobnie jak w polskiej historii) tu i teraz trafia się jakiś czubek bez mózgu ktoś kto zabija dla telefonu i portfela. Uważam że społeczeństwo już dało mu szansę drugiej mieć nie powinien. Alan B. ty cioto o co walczyłeś?

Dodaj komentarz

Nick *
Treść *
Kod z obrazka *
Zasady komentarzy

Trendy ogłoszenia
kup/sprzedaj/wymień

   

POGODA

Pogoda
słabe opady deszczu 5°C

teraz

słabe opady deszczu-2°C

jutro

Msze Święte

MATERIAŁY WIDEO

» więcej materiałów wideo

MATERIAŁY AUDIO